USB-хаб D-Link DUB-1340
Відео 1Фото 4 |
D-Link DUB-1340 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DUB-1340
Усі ціни 15 →D-Link DUB-1340 Хаб | 1 258 грн. |
Концентратор D-Link DUB-1340 | 1 555 грн. |
USB хаб D-Link DUB-1340 4port USB 3.0 (DUB-1340) | 1 555 грн. |
D-Link DUB-1340 | 1 549 грн. |
D-Link DUB-1340 | 1 555 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →