Кардридер / USB-хаб D-Link DUB-2325
D-Link DUB-2325 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Купити D-Link DUB-2325
Усі ціни 58 →Адаптер D-Link Adapter USB-C to 2xUSB 3.0+USB-C+SD+MicroSD Gray (DUB-2325) | 1 920 грн. |
Адаптер D-Link Adapter USB-C to 2xUSB 3.0+USB-C+SD+MicroSD Gray (DUB-2325) | 1 890 грн. |
D-Link DUB-2325 | 1 966 грн. |
Концентратор USB Type-C D-Link DUB-2325 2хUSB3.0, 1xUSB-C, 1xSD, 1xmicroSD | 1 399 грн. |
D-Link DUB-2325 | 1 966 грн. |
Мережеве обладнання та комп'ютерна Периферія — два кити, на яких тримається тайванська компанія D-LINK. Для розширення переліку пристроїв, що підключаються до комп'ютера або ноутбука в портфоліо марки є ряд USB-концентраторів. Один з таких названий ім'ям DUB-2325.
Зовнішнє живлення
Модель мімікрує під компактну довгасту коробочку з розмірами корпусу 108x35x14 мм. на одній вузькій стороні її корпусу видніється відросток шнурка USB-C для підключення до комп'ютера, з іншого боку розміщується роз'єм microUSB для подачі живлення від зовнішнього джерела. Через нього хаб отримує додаткову енергію з мережі і подає на кожен зі своїх входів живлення відповідної потужності.
Базовий набір інтерфейсів
По частині роз'ємів D-Link DUB-2325 розжився двома USB A, одним USB-C і парочкою слотів під різні карти пам'яті. Відеовиходів на борту концентратора, на жаль, не водиться. Порти знаходяться на достатній відстані один від одного, щоб підключені кабелі не перекривали доступ до сусідніх роз'ємів.
Доступність
Модель успішно вирішує головне завдання — вона надає додаткові роз'єми підключення до портативного комп'ютера всілякої периферії. Прерогативу оснащеності видеовиходами і LAN-портами вона залишила більш просунутим екземплярам з Ліги USB-концентраторів. Без них хаб не настільки функціональний, однак і продається він за досить демократичною вартістю.