Циркуляційний насос DAB Pumps A 56/180 M 6.7 м 1 1/2"
10 999 грн. Купити! Насос циркуляционный бытовой DAB A 56/180 M (official, 505805001)Teploresurs.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись |
DAB Pumps A 56/180 M 6.7 м
1 1/2"
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:10000 л/год
Макс. напір:6.7 м
Споживана потужність:294 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики A 56/180 M
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAB Pumps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAB Pumps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації DAB Pumps A 56/180 M
Ціни на DAB Pumps A 56/180 M |
---|---|---|---|---|
DAB Pumps A 50/180 M 5.8 м 1 1/2" | від 9 999 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps A 56/180 M 6.7 м 1 1/2" | від 10 999 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps A 56/180 XM 6.7 м 2" | від 11 449 грн. | 3 пропозиції | ||
DAB Pumps A 80/180 M 9 м 1 1/2" | від 13 705 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps A 110/180 XM 11.2 м 2" | від 16 288 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →