Поверхневий насос DAB Pumps Euro 40/50 M
DAB Pumps Euro 40/50 M відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAB Pumps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAB Pumps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса DAB Pumps Euro 40/50 M:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Моделі з індексом T — оснащені трифазним двигуном
Модификації DAB Pumps Euro 40/50 M
Ціни на DAB Pumps Euro 40/50 M |
---|---|---|---|---|
DAB Pumps Euro 25/30 M | від 11 215 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps Euro 30/30 M | від 12 227 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps Euro 30/50 M | від 13 070 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps Euro 40/30 M | від 13 913 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps Euro 40/50 M | від 15 431 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps Euro 40/80 M | від 17 919 грн. | 3 пропозиції | ||
DAB Pumps Euro 50/50 M | від 16 232 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps Euro 30/80 M | від 17 202 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →