Поверхневий насос DAB Pumps Euroinox 30/30 M
DAB Pumps Euroinox 30/30 M відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAB Pumps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAB Pumps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса DAB Pumps Euroinox 30/30 M:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Моделі з індексом T — оснащені трифазним двигуном
Модификації DAB Pumps Euroinox 30/30 M
Ціни на DAB Pumps Euroinox 30/30 M |
---|---|---|---|---|
DAB Pumps Euroinox 25/30 M | від 11 543 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps Euroinox 30/30 M | від 14 071 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps Euroinox 30/50 M | від 14 707 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps Euroinox 40/30 M | від 15 766 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps Euroinox 40/50 M | від 15 262 грн. | 3 пропозиції | ||
DAB Pumps Euroinox 40/80 M | від 17 612 грн. | 3 пропозиції | ||
DAB Pumps Euroinox 50/50 M | від 16 317 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps Euroinox 30/80 M | від 18 945 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →