Поверхневий насос DAB Pumps Euroinox 40/30 M
Очікується у продажу 15 766 грн. Тип: поверхневий насос; Призначення: чиста вода; Макс. продуктивність (л/год): 3300; Макс. напір (м): 57; Потужність двигуна (Вт): 550; Клас захисту (IP): 44; Країна походження бренду: Італія; Матеріал крильчатки / шнека: пластик; Габарити (мм): 439x174x193; Вага (кг): 11.9; |
DAB Pumps Euroinox 40/30 M відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAB Pumps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAB Pumps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса DAB Pumps Euroinox 40/30 M:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Моделі з індексом T — оснащені трифазним двигуном
Модификації DAB Pumps Euroinox 40/30 M
Ціни на DAB Pumps Euroinox 40/30 M |
---|---|---|---|---|
DAB Pumps Euroinox 25/30 M | від 11 543 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps Euroinox 40/50 M | від 15 262 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps Euroinox 40/80 M | від 17 612 грн. | 1 пропозиція |