Циркуляційний насос DAB Pumps EVOSTA 3 60/180 1 6 м 1 1/2" 180 мм
Відео 5 |
DAB Pumps EVOSTA 3 60/180 1 6 м
1 1/2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3600 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:35 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики EVOSTA 3 60/180 1
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAB Pumps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAB Pumps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAB Pumps EVOSTA 3 60/180 1 6 м 1 1/2" 180 мм
Насос циркуляционный бытовой DAB EVOSTA 3 60/180 (official, 60185506) | 7 099 грн. |
Циркуляційний насос DAB EVOSTA3 60/180 60185506 | 7 072 грн. |
Циркуляційний насос DAB EVOSTA3 60/180 (1") | 10 970 грн. |
Циркуляційний насос DAB EVOSTA3 60/180 (60185506) | 7 616 грн. |
Циркуляційний насос DAB EVOSTA 3 60/180 1" | 7 876 грн. |
Відеоогляди
Модификації DAB Pumps EVOSTA 3 60/180 1
Ціни на DAB Pumps EVOSTA 3 60/180 1 |
---|---|---|---|---|
DAB Pumps EVOSTA 3 60/180 1 6 м 1 1/2" 180 мм | від 7 072 грн. | 5 пропозицій | ||
DAB Pumps EVOSTA 3 80/180 1 8 м 1 1/2" 180 мм | від 8 299 грн. | 8 пропозицій | ||
DAB Pumps EVOSTA 3 80/180X 1 1/4 8 м 2" 180 мм | від 8 399 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →