Поверхневий насос DAB Pumps Jet 102 M
DAB Pumps Jet 102 M відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAB Pumps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAB Pumps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAB Pumps Jet 102 M
Усі ціни 8 →Відцентровий поверхневий насос DAB JET 102 T - IE3 (60179394) 60179394 | 9 209 грн. |
Насос поверхностный DAB JET 102 M | 8 476 грн. |
Самовсмоктувальний насос DAB JET 102 M | 10 884 грн. |
Відцентровий поверхневий насос DAB JET 102 M (102660040) 102660040 | 8 285 грн. |
Відцентровий поверхневий насос DAB JET 102 M-P (102662040) 102662040 | 11 930 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса DAB Pumps Jet 102 M:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Моделі з індексом Т — оснащені трифазним двигуном
Модификації DAB Pumps Jet 102 M
Ціни на DAB Pumps Jet 102 M |
---|---|---|---|---|
DAB Pumps Jet 62 M | від 5 965 грн. | 3 пропозиції | ||
DAB Pumps Jet 112 M | від 7 661 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps Jet 82 M | від 6 396 грн. | 8 пропозицій | ||
DAB Pumps Jet 102 M | від 7 400 грн. | 8 пропозицій | ||
DAB Pumps Jet 151 M | від 16 582 грн. | 5 пропозицій | ||
DAB Pumps Jet 92 M | від 6 785 грн. | 3 пропозиції | ||
DAB Pumps Jet 132 M | від 7 442 грн. | 8 пропозицій | ||
DAB Pumps Jet 251 M | від 18 771 грн. | 5 пропозицій | ||
DAB Pumps Jet 200 M | від 16 363 грн. | 5 пропозицій | ||
DAB Pumps Jet 300 M | від 16 964 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →