Поверхневий насос DAB Pumps K 30/70 M-P
Товар застарів 6 772 грн. Тип: поверхневий насос; Призначення: чиста вода; Макс. продуктивність (л/год): 7200; Макс. напір (м): 32; Потужність двигуна (Вт): 750; Клас захисту (IP): 44; Країна походження бренду: Італія; Матеріал крильчатки / шнека: пластик; Габарити (мм): 300x185x235; Вага (кг): 13.9; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAB Pumps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAB Pumps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса DAB Pumps K 30/70 M-P:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Оснащений манометром, реле тиску, кабелем живлення з вилкою
- Моделі з індексом T — оснащені трифазним двигуном
Модификації DAB Pumps K 30/70 M-P
Ціни на DAB Pumps K 30/70 M-P |
---|---|---|---|---|
DAB Pumps K 35/40 M | від 15 851 грн. | 3 пропозиції | ||
DAB Pumps K 20/41 M | від 9 239 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps K 45/50 M | від 20 682 грн. | 4 пропозиції | ||
DAB Pumps K 55/50 M | від 24 539 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps K 30/70 M | від 12 503 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps K 55/100 M | від 39 288 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 66/100 M | від 44 247 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 90/100 T | від 46 112 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 35/100 M | від 19 157 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps K 30/100 M | від 16 614 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps K 36/100 M | від 18 097 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps K 40/100 M | від 20 725 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps K 40/200 T | від 31 278 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 55/200 T | від 30 838 грн. | 3 пропозиції | ||
DAB Pumps K 70/300 T | від 93 071 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 80/300 T | від 95 911 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 40/400 T | від 84 044 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 70/400 T | від 117 780 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 80/400 T | від 122 357 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 50/400 T | від 87 604 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 11/500 T | від 26 349 грн. | 4 пропозиції | ||
DAB Pumps K 18/500 T | від 34 372 грн. | 3 пропозиції | ||
DAB Pumps K 14/400 M | від 19 750 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps K 28/500 T | від 31 566 грн. | 4 пропозиції | ||
DAB Pumps K 30/800 T | від 89 214 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 40/800 T | від 108 964 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 20/1200 T | від 106 125 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 25/1200 T | від 112 228 грн. | 1 пропозиція |