Поверхневий насос DAB Pumps K 35/100 M
DAB Pumps K 35/100 M відцентровий 5.5 м³/год 44 м 230 В 6 м³/год 22 м 230 В 6.6 м³/год 51 м 230 В 6.6 м³/год 62 м 230 В 7.2 м³/год 32 м 230 В 9.6 м³/год 62 м 230 В 9.6 м³/год 73 м 230 В 9.6 м³/год 84 м 230 В 10.2 м³/год 39 м 230 В 10.8 м³/год 32 м 230 В 10.8 м³/год 35 м 230 В 10.8 м³/год 44 м 230 В 18.6 м³/год 41 м 400 В 20.1 м³/год 54 м 400 В 24 м³/год 76 м 400 В 24 м³/год 95 м 400 В 30 м³/год 51 м 400 В 30 м³/год 86 м 400 В 30 м³/год 97 м 400 В 33 м³/год 62 м 400 В 36 м³/год 25 м 400 В 36 м³/год 30 м 400 В 39 м³/год 19 м 230 В 39 м³/год 35 м 400 В 60 м³/год 44 м 400 В 66 м³/год 52 м 400 В 96 м³/год 41 м 400 В 96 м³/год 45 м 400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAB Pumps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAB Pumps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса DAB Pumps K 35/100 M:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Моделі з індексом T — оснащені трифазним двигуном
Модификації DAB Pumps K 35/100 M
Ціни на DAB Pumps K 35/100 M |
---|---|---|---|---|
DAB Pumps K 35/40 M | від 15 851 грн. | 3 пропозиції | ||
DAB Pumps K 20/41 M | від 9 239 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps K 45/50 M | від 20 682 грн. | 4 пропозиції | ||
DAB Pumps K 55/50 M | від 24 539 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps K 30/70 M | від 12 503 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps K 55/100 M | від 39 288 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 66/100 M | від 44 247 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 90/100 T | від 46 112 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 35/100 M | від 19 157 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps K 30/100 M | від 16 614 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps K 36/100 M | від 18 097 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps K 40/100 M | від 20 725 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps K 40/200 T | від 31 278 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 55/200 T | від 30 838 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps K 70/300 T | від 93 071 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 80/300 T | від 95 911 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 40/400 T | від 84 044 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 70/400 T | від 117 780 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 80/400 T | від 122 357 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 50/400 T | від 87 604 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 11/500 T | від 26 349 грн. | 3 пропозиції | ||
DAB Pumps K 18/500 T | від 34 372 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps K 14/400 M | від 19 750 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps K 28/500 T | від 31 566 грн. | 3 пропозиції | ||
DAB Pumps K 30/800 T | від 89 214 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 40/800 T | від 108 964 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 20/1200 T | від 106 125 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps K 25/1200 T | від 112 228 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →