Струни DAddario Student Nylon 29-45 (EJ27N)
Відео 11 |
DAddario Student Nylon 29-45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Student Nylon 29-45
Усі ціни 6 →Струни для класичної гітари D'Addario EJ27N Student Nylon Classical String | 361 грн. |
Струны D'ADDARIO EJ27N STUDENT CLASSICS NORMAL TENSION | 366 грн. |
Струны для классической гитары D'addario EJ27N | 360 грн. |
DAddario EJ27N Classiс Nylon (Normal Tension) | 366 грн. |
Струни DAddario EJ27N Student Nylon Normal Tension | 430 грн. |
Струни для класичної гітари D'Addario EJ27N Student Classics Normal Tensio | 376 грн. |
5 місяців користуюся - все супер Купив, коли почав навчатись гітарі. З того моменту жодної порваної струни. kirill khrp2007: користуюся DAddario Student Nylon 29-45 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →