Електрогенератор Daewoo GDA 7500E-3 Master
Фото 9 |
Daewoo GDA 7500E-3 Master 230 B 400 В |
|
У моделі GDA 7500E вихідна напруга 220 В, а у моделі GDA 7500E-3 — 380 В
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daewoo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daewoo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daewoo GDA 7500E-3 Master
Усі ціни 9 →Daewoo GDA 7500E-3 Master 7,5 кВт электростарт, 3хфазный | 60 499 грн. |
Бензиновий генератор Daewoo GDA 7500E-3 | 66 000 грн. |
Бензиновый генератор Daewoo Power GDA 7500E-3 | 36 999 грн. |
Daewoo Power GDA 7500E-3 | 36 999 грн. |
Бензиновый генератор Daewoo Power GDA 7500E-3 | 36 999 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Daewoo GDA 7500E-3 Master
Ціни на Daewoo GDA 7500E-3 Master |
---|---|---|---|---|
Daewoo GDA 7500E Master | від 15 500 грн. | 32 пропозиції | ||
Daewoo GDA 7500E-3 Master | від 36 999 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →