Електрогенератор Daewoo GDA 7500E Master
Фото 9 |
Daewoo GDA 7500E Master 230 B 400 В |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daewoo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daewoo.
Купити Daewoo GDA 7500E Master
Усі ціни 32 →Генератор бензиновый Daewoo GDA 7500E GDA7500E | 48 499 грн. |
Бензиновый генератор Daewoo GDA 7500E 910951 | 24 990 грн. |
Генератор бензиновий Daewoo GDA 7500 Е 101304-4 | 24 990 грн. |
Daewoo GDA 7500E Master 7,5 кВт электростарт SUPER ! Holland made | 54 999 грн. |
Генератор бензиновый DAEWOO GDA-7500E (240712090) | 24 990 грн. |
Перебої з енергопостачанням у приватному секторі, на жаль, не рідкість. Джерелом резервного живлення для заміського будинку формату послужить електрогенератор з асортименту марки Daewoo під ім'ям GDA 7500E Master.
Задоволення потреб
Агрегат виробляє вироблення електроенергії на рівні номінальної потужності 6 кВт. Цього достатньо для покриття потреб в електриці левової частки споживачів в будинку середньої «квадратури». Генератор дасть змогу організувати роботу холодильника, водонагрівача, однієї-двох конфорок електроплити, телевізора і комп'ютера в один присід. На піку можливостей вихідна потужність досягає 6.5 кВт.
Паливна економічність
В режимі половинчастою потужності модель «їсть» порядку 1.67 л бензину на годину. Повного бака палива вистачає при цьому приблизно на 18 годин безперервної роботи генератора. Про рівень бензину в баці повідомляє система індикації. Основні параметри силової установки дисплей відображає «3-в-1 (напруга, частота, кількість відпрацьованих мотогодин).
Стабільність — ознака майстерності
На допвооружение Daewoo GDA 7500E Master поставлений авторегулятор напруги (AVR), який підтримує стабільні параметри вироблюваної електроенергії, запобігаючи тим самим скачки напруги і струму. Зібрана модель на високоміцної металевої рами з габаритними розмірами 680x520x540 мм. На допомогу в транспортуванні пристрою приходять колеса. Не маючи серйозних мінусів, бензогенератор ідеально підходить на роль резервного джерела живлення для приватних домоволодінь.
Модификації Daewoo GDA 7500E Master
Ціни на Daewoo GDA 7500E Master |
---|---|---|---|---|
Daewoo GDA 7500E Master | від 15 500 грн. | 32 пропозиції | ||
Daewoo GDA 7500E-3 Master | від 36 999 грн. | 9 пропозицій |