Плита DAHATI 2000-01L білий
Фото 3 |
DAHATI 2000-01L білий 2022 рік |
|
Максимально проста та недорога побутова кухонна плита з газовою варильною поверхнею та електричною духовкою. Представлена на ринку у 2022 році та головним чином розрахована на користувачів, які підшукують класичну плиту з базовими можливостями. Одна з ключових особливостей – зменшена до 50 см ширина корпусу, завдяки чому виріб простіше розмістити навіть на невеликій кухні. Кухонна плита DAHATI 2000-01L обладнана газовою варильною поверхнею на чотири конфорки з функцією автозапалювання, винесеної на окрему кнопку.
Емальоване покриття робочої зони спрощує догляд за плитною та підтримання її в чистоті, для розміщення посуду над вогнем передбачено двосекційні сталеві ґрати. Панель управління сформована зі звичних більшості користувачів поворотних регуляторів. Під варильною поверхнею розміщена порівняно невелика електрична духовка на 50 л, яких, втім, цілком достатньо для приготування домашньої випічки, запікання м'яса, невеликого птаха, риби та ін. Температура нагрівання всередині духовки регулюється користувачем від 50 до 250 °C. Виробником передбачені класичні гратчасті напрямні деко та двошарове скління відкидних дверцят.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAHATI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAHATI.
Купити DAHATI 2000-01L білий
Усі ціни 7 →Плита комбінована Dahati 2000-01L | 7 469 грн. |
Комбінована плита Dahati 2000-01 L | 6 911 грн. |
плита dahati 2000-01 l | 7 163 грн. |
Плита кухонная DAHATI 2000-01 L | 7 452 грн. |
DAHATI 2000-01L | 7 469 грн. |
Плита комбінована DAHATI 2000-01L | 6 770 грн. |
2000-01L Плита газова з електричною духовкою dahati | 7 228 грн. |