Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HFW1500TL-A 2.8 mm
Фото 3 |
Dahua DH-HAC-HFW1500TL-A 2.8 mm 2020 рікмікрофон |
|
Шумозаглушення 2D-DNR.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DH-HAC-HFW1500TL-A 2.8 mm
Усі ціни 8 →Dahua Technology DH-HAC-HFW1500TLP-A (2.8 мм) DH-HAC-HFW1500TLP-A (2.8 ММ) | 2 399 грн. |
Вулична HDCVI камера Dahua DH-HAC-HFW1500TLP-A (2.8) | 2 460 грн. |
HDCVI відеокамера 5 Мп Dahua HAC-HFW1500TLP-A (2.8mm) для системи відеонаг | 2 599 грн. |
HD-CVI відеокамера Dahua DH-HAC-HFW1500TLP-A 2.8mm | 2 145 грн. |
Камера відеоспостереження вулична та внутрішня Dahua DH-HAC-HFW1500TLP-A ( | 2 249 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →