Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HFW1800TLP-A 2.8 mm
Dahua DH-HAC-HFW1800TLP-A 2.8 mm |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DH-HAC-HFW1800TLP-A 2.8 mm
Усі ціни 19 →Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HFW1800TLP-A (2.8) | 2 720 грн. |
8 МП видеокамера Dahua с встроенным микрофоном DH-HAC-HFW1800TLP-A (2.8 ММ | 2 652 грн. |
Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HFW1800TLP-A (2.8) DH-HAC-HFW1800TL | 2 720 грн. |
Dahua Technology DH-HAC-HFW1800TLP-A (2.8 мм) DH-HAC-HFW1800TLP-A (2.8 мм) | 2 999 грн. |
Dahua Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HFW1800TLP-A (2.8) DH-HAC-HFW | 2 720 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →