Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HUM1220GP-B
Відео 5 |
Dahua DH-HAC-HUM1220GP-B |
|
Компактна (габарити 110.1x50x47.4 мм) відеокамера виробника Dahua представляє лінійку Special, обьединяющую аналогові рішення для прихованого монтажу. Модель на відміну від спорідненого рішення DH-HAC-HUM1220GP комплектується кронштейном, що дозволяє зафіксувати її на різних поверхнях поза приміщенням. Циліндричний корпус виготовлений з металу, завдяки якому пристрій не боїться впливу вологи і води (IP67) і здатний працювати в широкому температурному діапазоні (-40 °C ~ +60 °С).
Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HUM1220GP-B отримала об'єктив з фокусною відстанню 2.8 мм (кути огляду по горизонталі 109 градусів) і CMOS-матрицю на 2 мегапікселі, що забезпечує чітку картинку з частотою до 25 к/с при дозволі Full HD. Для оптимізації зображення (компенсація засвічення) реалізовані технології DWDR і BLC. Модель підтримує основні аналогові формати (у тому числі CVI, CVBS та TVI) з можливістю перемикання між ними в екранному меню управління.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Купити Dahua DH-HAC-HUM1220GP-B
Усі ціни 26 →HD-CVI відеокамера циліндрична Dahua DH-HAC-HUM1220GP-B (2.8) Black | 1 521 грн. |
Dahua DH-HAC-HUM1220GP-B 2.8mm | 1 522 грн. |
2 Мп HDCVI відеокамера Dahua DH-HAC-HUM1220GP-B (2.8 мм) | 1 475 грн. |
Камера відеоспостереження Dahua 2 МП HDCVI DH-HAC-HUM1220GP-B (2.8 мм) | 1 521 грн. |