Комутатор Dahua PFS3006-4ET-60
Фото 7 |
Dahua PFS3006-4ET-60 6 FE 36 Вт 6 FE 60 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua PFS3006-4ET-60
Усі ціни 38 →Сетевой коммутатор Dahua DH-PFS3006-4ET-60 | 2 078 грн. |
Мережевий комутатор Dahua DH-PFS3006-4ET-60 | 2 121 грн. |
POE комутатор Dahua DH-PFS3006-4ET-60 | 2 120 грн. |
Коммутатор сетевой Dahua DH-PFS3006-4ET-60 | 2 120 грн. |
DAHUA DH-PFS3006-4ET-60 | 2 120 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Dahua PFS3006-4ET-60
Ціни на Dahua PFS3006-4ET-60 |
---|---|---|---|---|
Dahua DH-PFS3006-4ET-36 | від 1 557 грн. | 40 пропозицій | ||
Dahua PFS3006-4ET-60 | від 1 618 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →