Комутатор Dahua PFS3010-8ET-65
Відео 3Фото 9 |
Dahua PFS3010-8ET-65 10 FE 65 Вт 10 FE 96 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua PFS3010-8ET-65
Усі ціни 41 →Комутатор Dahua DH-PFS3010-8ET-65 8-портовий з 8 РоЕ портами | 2 691 грн. |
Комутатор Dahua DH-PFS3010-8ET-65 | 2 691 грн. |
DAHUA DH-PFS3010-8ET-65 | 2 691 грн. |
Коммутатор сетевой Dahua DH-PFS3010-8ET-65 | 2 691 грн. |
8-портовий PoE комутатор Dahua DH-PFS3010-8ET-65 некерований | 2 610 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Dahua PFS3010-8ET-65
Ціни на Dahua PFS3010-8ET-65 |
---|---|---|---|---|
Dahua PFS3010-8ET-65 | від 2 024 грн. | 45 пропозицій | ||
Dahua PFS3010-8ET-96 | від 2 996 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →