Комутатор Dahua PFS3106-4ET-60
Відео 2Фото 9 |
Dahua PFS3106-4ET-60 4 FE / 1 GE / 1 SFP 60 Вт 8 FE / 1 GE / 1 SFP 96 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua PFS3106-4ET-60
Усі ціни 31 →Комутатор Dahua DH-PFS3106-4ET-60 | 3 400 грн. |
DAHUA DH-PFS3106-4ET-60 | 3 400 грн. |
Коммутатор сетевой Dahua PFS3106-4ET-60 | 3 315 грн. |
Коммутатор Dahua dh-pfs3106-4et-60 (4хFE PoE, 1xGE, 1xSFP, Max PoE 60w) | 3 400 грн. |
Коммутатор Dahua DH-PFS3106-4ET-60 | 3 400 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Dahua PFS3106-4ET-60
Ціни на Dahua PFS3106-4ET-60 |
---|---|---|---|---|
Dahua PFS3106-4ET-60 | від 2 531 грн. | 35 пропозицій | ||
Dahua PFS3110-8ET-96 | від 3 604 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →