Комутатор Dahua DH-PFS4218-16ET-190
Відео 2Фото 5 |
Dahua DH-PFS4218-16ET-190 |
|
Вихід 60 Вт тільки на двох портах, Інші 30 Вт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DH-PFS4218-16ET-190
Усі ціни 24 →Коммутатор сетевой Dahua PFS4218-16ET-190 (03808-05212) | 11 200 грн. |
Dahua PFS4218-16ET-190 — Комутатор промисловий L2 Fast Ethernet PoE | 11 200 грн. |
Комутатор мережевий Dahua PFS4218-16ET-190 (03808-05212) | 11 200 грн. |
POE коммутатор Dahua PFS4218-16ET-190 | 11 506 грн. |
Комутатор мережевий Dahua PFS4218-16ET-190 | 11 200 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →