Комутатор Dahua DH-PFS4226-24ET-360
Фото 6 |
Dahua DH-PFS4226-24ET-360 24 FE / 2 GE / 2 SFP 240 Вт 24 FE / 2 GE / 2 SFP 360 Вт |
|
Потужність 60 Вт доступна тільки на портах 1 і 2, решта 30 Вт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DH-PFS4226-24ET-360
Усі ціни 24 →24-портовий PoE-комутатор Dahua PFS4226-24ET-360 Dahua 9942 | 16 965 грн. |
Коммутатор сетевой Dahua PFS4226-24ET-360 (04750-05971) | 16 965 грн. |
24-портовий PoE комутатор Dahua PFS4226-24ET-360 керований | 17 375 грн. |
Dahua PFS4226-24ET-360 — Комутатор керований L2 Fast Ethernet PoE | 16 965 грн. |
Комутатор мережевий Dahua PFS4226-24ET-360 (04750-05971) | 16 965 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Dahua DH-PFS4226-24ET-360
Ціни на Dahua DH-PFS4226-24ET-360 |
---|---|---|---|---|
Dahua DH-PFS4226-24ET-240 | від 11 666 грн. | 28 пропозицій | ||
Dahua DH-PFS4226-24ET-360 | від 15 690 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →