Домофон Dahua DHI-VTH5341G-W
Відео 2Фото 11 |
Dahua DHI-VTH5341G-W |
|
Домофон працює під управлінням операційної системи Android 8.1. Підтримка PoE.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DHI-VTH5341G-W
Усі ціни 19 →Dahua з операційною системою Android DHI-VTH5341G-W | 15 289 грн. |
Dahua с операционной системой Android DHI-VTH5341G-W | 15 289 грн. |
SIP Wi-Fi IP-відеодомофон Dahua DHI-VTH5341G-W з Android | 14 829 грн. |
IP видеодомофон Dahua DHI-VTH5341G-W | 15 289 грн. |
Dahua DH-VTH5341G-W 65614 | 16 599 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →