Панель для виклику Dahua DHI-VTO3211D-P1-S2
Фото 10 |
Dahua DHI-VTO3211D-P1-S2 абонентів 1абонентів 2 |
|
Підтримка PoE. Кодування H.264.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DHI-VTO3211D-P1-S2
IP панель виклику Dahua DHI-VTO3211D-P1-S2 | 8 487 грн. |
Відеопанель DHI-VTO3211D-P1-S2 Dahua | 8 280 грн. |
Відеопанель DHI-VTO3211D-P1-S2 Dahua (99-00002968) | 8 280 грн. |
DHI-VTO3211D-P1-S2 2Мп IP панель виклику на 1 абонента | 8 487 грн. |
Модификації Dahua DHI-VTO3211D-P1-S2
Ціни на Dahua DHI-VTO3211D-P1-S2 |
---|---|---|---|---|
Dahua DHI-VTO3211D-P1-S2 | від 8 280 грн. | 4 пропозиції | ||
Dahua DHI-VTO3211D-P2-S2 | від 8 502 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →