Панель для виклику Dahua DHI-VTO3211D-P2-S2
Фото 9 |
Dahua DHI-VTO3211D-P2-S2 абонентів 1абонентів 2 |
|
Підтримка PoE. Кодування H. 264.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DHI-VTO3211D-P2-S2
Dahua DHI-VTO3211D-P2-S2 99-00005193 | 9 199 грн. |
Виклична ІР панель Dahua DHI-VTO3211D-P2-S2 | 8 502 грн. |
DHI-VTO3211D-P2-S2 2Мп IP-виклична панель на 2 абоненти | 8 938 грн. |
Модификації Dahua DHI-VTO3211D-P2-S2
Ціни на Dahua DHI-VTO3211D-P2-S2 |
---|---|---|---|---|
Dahua DHI-VTO3211D-P1-S2 | від 8 073 грн. | 5 пропозицій | ||
Dahua DHI-VTO3211D-P2-S2 | від 8 502 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →