Комплект відеоспостереження Dahua KIT-HDCVI-4D PRO
Фото 6 |
Dahua KIT-HDCVI-4D PRO
Тип комплекту:гібридний
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:купольні 4 шт, фокусна 2.7 — 13.5 мм
Роздільна здатність запису:1920x1080 пікс
Всі характеристики
Характеристики KIT-HDCVI-4D PRO
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Dahua KIT-HDCVI-4D PRO
Ціни на Dahua KIT-HDCVI-4D PRO |
---|---|---|---|---|
Dahua KIT-HDCVI-1D PRO | від 7 566 грн. | 2 пропозиції | ||
Dahua KIT-HDCVI-2D PRO | від 10 932 грн. | 2 пропозиції | ||
Dahua KIT-HDCVI-4D PRO | від 17 759 грн. | 2 пропозиції | ||
Dahua KIT-HDCVI-8D PRO | від 33 741 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →