Комплект відеоспостереження Dahua KIT-HDCVI-4D
Dahua KIT-HDCVI-4D
Тип комплекту:гібридний
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:купольні 4 шт, фокусна 3.6 мм
Роздільна здатність запису:1920x1080 пікс
Всі характеристики
Характеристики KIT-HDCVI-4D
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua KIT-HDCVI-4D
Усі ціни 6 →Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-4D KIT AUDIO (30340) | 11 722 грн. |
Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-4D KIT AUDIO | 11 722 грн. |
Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-4D KIT | 9 257 грн. |
Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-4D 2K KIT (29567) | 15 265 грн. |
Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-4D 2K KIT + HDD1000 (29570) | 18 495 грн. |
Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-4D KIT | 9 257 грн. |
Модификації Dahua KIT-HDCVI-4D
Ціни на Dahua KIT-HDCVI-4D |
---|---|---|---|---|
Dahua KIT-HDCVI-1D | від 5 441 грн. | 5 пропозицій | ||
Dahua KIT-HDCVI-2D | від 6 723 грн. | 5 пропозицій | ||
Dahua KIT-HDCVI-3D | від 8 017 грн. | 5 пропозицій | ||
Dahua KIT-HDCVI-4D | від 9 257 грн. | 6 пропозицій | ||
Dahua KIT-HDCVI-6D | від 17 774 грн. | 3 пропозиції | ||
Dahua KIT-HDCVI-8D | від 16 738 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →