Комплект відеоспостереження Dahua KIT-HDCVI-4W/HDD500
Фото 5 |
Dahua KIT-HDCVI-4W/HDD500
Тип комплекту:гібридний
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:спрямовані 4 шт, фокусна 3.6 мм
Роздільна здатність запису:1920x1080 пікс
В комплект входить жорсткий диск на 500 ГБ
Всі характеристики
Характеристики KIT-HDCVI-4W/HDD500
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Dahua KIT-HDCVI-4W/HDD500
Ціни на Dahua KIT-HDCVI-4W/HDD500 |
---|---|---|---|---|
Dahua KIT-HDCVI-6W/HDD1000 | від 18 907 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua KIT-HDCVI-1W/HDD500 | від 8 942 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua KIT-HDCVI-2W/HDD500 | від 10 496 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua KIT-HDCVI-3W/HDD500 | від 12 061 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua KIT-HDCVI-4W/HDD500 | від 13 572 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua KIT-HDCVI-8W/HDD1000 | від 22 138 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →