Комутатор Dahua DH-PFS4206-4P-96
Фото 6 |
Dahua DH-PFS4206-4P-96 3 FE / 1 GE / 2 SFP 96 Вт 3 FE / 1 GE / 2 SFP 120 Вт |
|
Від моделі Dahua PFS4206-4P-120 відрізняється меншою потужністю POE.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DH-PFS4206-4P-96
Усі ціни 24 →Керований POE комутатор Dahua DH-PFS4206-4P-96 Dahua 10323 | 4 875 грн. |
Коммутатор сетевой Dahua DH-PFS4206-4P-96 | 4 875 грн. |
Dahua DH-PFS4206-4P-96 — Комутатор керований L2 Fast Ethernet PoE | 4 875 грн. |
4-портовий PoE комутатор Dahua DH-PFS4206-4P-96 керований | 4 729 грн. |
Комутатор мережевий Dahua DH-PFS4206-4P-96 | 4 875 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Dahua DH-PFS4206-4P-96
Ціни на Dahua DH-PFS4206-4P-96 |
---|---|---|---|---|
Dahua DH-PFS4206-4P-96 | від 4 429 грн. | 27 пропозицій | ||
Dahua DH-PFS4206-4P-120 | від 4 216 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →