Комутатор Dahua DH-PFS4226-24ET-240
Фото 5 |
Dahua DH-PFS4226-24ET-240 24 FE / 2 GE / 2 SFP 240 Вт 24 FE / 2 GE / 2 SFP 360 Вт |
|
Потужність 60 Вт доступна тільки на портах 1 і 2, решта 30 Вт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DH-PFS4226-24ET-240
Усі ціни 24 →Коммутатор сетевой Dahua PFS4226-24ET-240 (03809-05213) | 13 260 грн. |
Dahua PFS4226-24ET-240 — Комутатор промисловий L2 Fast Ethernet PoE | 13 600 грн. |
Комутатор мережевий Dahua PFS4226-24ET-240 (03809-05213) | 13 600 грн. |
POE коммутатор Dahua PFS4226-24ET-240 | 13 600 грн. |
Dahua Комутатор мережевий Dahua PFS4226-24ET-240 (03809-05213) 03809-05213 | 13 600 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Dahua DH-PFS4226-24ET-240
Ціни на Dahua DH-PFS4226-24ET-240 |
---|---|---|---|---|
Dahua DH-PFS4226-24ET-240 | від 11 726 грн. | 25 пропозицій | ||
Dahua DH-PFS4226-24ET-360 | від 15 002 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →