Тепловий насос Daikin Altherma 3 EHVH08S23D9W/ERGA06DV 6 кВт EHVH08S23D9W
від 346 668 грн. Купити! Тепловой насос Daikin Altherma EHVH08S23D9W/ERGA06DV воздух-вода с встроенAirclimate.proОфіційний партнер Daikin (Київ) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись |
Daikin Altherma 3 EHVH08S23D9W/ERGA06DV 6 кВт EHVH08S23D9W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Daikin Altherma 3 EHVH08S23D9W/ERGA06DV
Ціни на Daikin Altherma 3 EHVH08S23D9W/ERGA06DV |
---|---|---|---|---|
Daikin Altherma 3 EHVH04S23D6V/ERGA04DV 4 кВт EHVH04S23D6V | від 340 550 грн. | 1 пропозиція | ||
Daikin Altherma 3 EHVH08S18D6V/ERGA06DV 6 кВт EHVH08S18D6V | від 334 610 грн. | 1 пропозиція | ||
Daikin Altherma 3 EHVH08S18D9W/ERGA06DV 6 кВт EHVH08S18D9W | від 331 394 грн. | 1 пропозиція | ||
Daikin Altherma 3 EHVH08S23D6V/ERGA06DV 6 кВт EHVH08S23D6V | від 349 036 грн. | 1 пропозиція | ||
Daikin Altherma 3 EHVH08S23D9W/ERGA06DV 6 кВт EHVH08S23D9W | від 346 668 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →