Кондиціонер Daikin Miyora FTXK60A/RXK60A 62 м²
Відео 3Фото 5 |
Daikin Miyora FTXK60A/RXK60A 62 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:62 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1930/1680 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Miyora FTXK60A/RXK60A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Daikin Miyora FTXK60A/RXK60A
Ціни на Daikin Miyora FTXK60A/RXK60A |
---|---|---|---|---|
Daikin Miyora FTXK25A/RXK25A 25 м² | від 14 380 грн. | 1 пропозиція | ||
Daikin Miyora FTXK35A/RXK35A 34 м² | від 14 680 грн. | 2 пропозиції | ||
Daikin Miyora FTXK50A/RXK50A 54 м² | від 27 100 грн. | 2 пропозиції | ||
Daikin Miyora FTXK60A/RXK60A 62 м² | від 26 720 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →