Кондиціонер Daikin Sensira FTXF20A/RXF20A 20 м²
Надійний, економічний і тихий інверторний кондиціонер (спліт-система) від одного зі світових лідерів ринку кліматичного устаткування, японської компанії Daikin. Здатний охолоджувати, обігрівати, осушувати або вентилювати житлові та офісні приміщення площею до 20 м². Є молодшою моделлю сімейства Daikin Sensira, продукти якого призначені для обслуговування кімнат загальною площею від 20 до 71 м².
Ця модель оснащується економічним і довговічним фірмовим двокамерним компресором з хитним ротором (Daikin Swing Compressor), що забезпечує поліпшену продуктивність і енергоефективність класу А Мікропроцесорна система управління кондиціонера Daikin Sensira FTXF20A/RXF20A допускає встановлення фірмового онлайн-контролера, що дозволяє керувати спліт-системою дистанційно. Вертикальні жалюзі з функцією автоматичного гойдання створюють ефективне та рівномірне розподілення повітря і температури по всій кімнаті. Зовнішній блок адаптований до вітчизняних кліматичних умов і може працювати на обігрів при значних негативних температурах (до -15 °C). Система каталітичних фільтрів з протигрибковою обробкою затримує частинки пилу і усуває неприємні запахи.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Купити Daikin Sensira FTXF20A/RXF20A 20 м²
Усі ціни 11 →Кондиціонер Daikin FTXF20B/RXF20B | 25 700 грн. |
DAIKIN FTXF20A/RXF20A | 20 403 грн. |
DAIKIN FTXF20A/RXF20A | 19 480 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXF20A/RXF20A | 17 710 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXF20B/RXF20B | 25 702 грн. |
Модификації Daikin Sensira FTXF20A/RXF20A
Ціни на Daikin Sensira FTXF20A/RXF20A |
---|---|---|---|---|
Daikin Sensira FTXF20A/RXF20A 20 м² | від 17 710 грн. | 11 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXF25A/RXF25A 25 м² | від 20 114 грн. | 10 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXF35A/RXF35A 33 м² | від 21 412 грн. | 8 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXF50A/RXF50A 50 м² | від 36 050 грн. | 9 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXF60A/RXF60A 60 м² | від 39 926 грн. | 11 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXF71A/RXF71A 71 м² | від 54 910 грн. | 8 пропозицій |