Кондиціонер Daikin Sensira FTXF20C/RXF20C 20 м²
Фото 9 |
Економічний і тихий побутовий інверторний кондиціонер у форматі спліт-системи від одного з лідерів світового ринку високоякісної кліматичної техніки. Являє собою молодшу, найдоступнішу і найменш продуктивну модель лінійки Daikin Sensira зразка 2021 року, продукти якої орієнтована на використання в житлових, офісних і адміністративно-побутових приміщеннях. Здатний охолоджувати, нагрівати, осушувати і організовувати циркуляцію (фільтрацію) повітря в кімнатах площею до 20 м2.
Зовнішній блок кондиціонера Daikin Sensira FTXF20C / RXF20C обладнаний надійним фірмовим двокамерним компресором з хитним ротором, який забезпечує гідний рівень продуктивності при енергоефективності класу А++ / A + (охолодження / обігрів). Режим контролю вологості дає можливість підтримувати цей важливий параметр в діапазоні від 35 до 60%, не змінюючи температури. Жалюзі з функцією автоматичного горизонтального і вертикального похитування гарантують рівномірний розподіл повітря, що пропускається по всьому об'єму приміщення. Цифрова система управління працює з комплектним інфрачервоним пультом управління і підтримує використання Wi-Fi-модуля віддаленого управління Daikin Residential Controller (купується окремо). Зовнішній блок адаптований до зимових кліматичних умов і може працювати на обігрів при температурах до -15 °C.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Купити Daikin Sensira FTXF20C/RXF20C 20 м²
Усі ціни 9 →Кондиціонер Daikin FTXF20C/RXF20C | 26 300 грн. |
DAIKIN FTXF20C/RXF20C | 24 566 грн. |
DAIKIN FTXF20C/RXF20C | 22 282 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXF20C/RXF20C | 26 302 грн. |
Кондиционер Daikin Sensira FTXF20C/RXF20C инвертор | 27 082 грн. |
Модификації Daikin Sensira FTXF20C/RXF20C
Ціни на Daikin Sensira FTXF20C/RXF20C |
---|---|---|---|---|
Daikin Sensira FTXF20C/RXF20C 20 м² | від 22 282 грн. | 9 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXF25C/RXF25C 25 м² | від 23 078 грн. | 10 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXF35C/RXF35C 33 м² | від 24 462 грн. | 9 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXF42C/RXF42C 42 м² | від 33 999 грн. | 5 пропозицій |