Котушка Daiwa Black Widow BR LT 5000-C (10149-500)
Daiwa Black Widow BR LT 5000-C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Black Widow BR LT 5000-C
Катушка Daiwa 20 Black Widow BR LT 5000-C 20004704 | 2 306 грн. |
Котушка Daiwa 20 Black Widow BR LT 5000-C / (2202013 / 20004704) | 2 306 грн. |
Котушка Daiwa 20 Black Widow BR LT 5000-C | 3 074 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →