Вудилище Daiwa Black Widow Carp 11579-390 (11579-390)
Daiwa Black Widow Carp 11579-390 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Black Widow Carp 11579-390
Усі ціни 9 →Карповое удилище Daiwa BW Carp 13ft 3,9m 3,5lbs B 11579-390B | 2 067 грн. |
Вудлище коропове Daiwa 17 BW Carp 13ft 3.9 м 3.5 lbs B (11579-390B) | 2 067 грн. |
Вудлище коропове Daiwa Black Widow Carp 13ft 3,90m 3,5lbs 2*50mm,11579-390 | 2 646 грн. |
Коропове вудлище 2-х сек. Daiwa Black Widow 17 3.9м 3.5lb (11579-390) | 2 769 грн. |
Вудилище коропове Daiwa BW Carp 13ft 3.9м 3.5lbs B/(732572/11579-390B) | 2 362 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →