Вудилище Daiwa Black Widow Carp 11579-395 (11579-395)
Daiwa Black Widow Carp 11579-395 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Black Widow Carp 11579-395
Усі ціни 6 →Карповое удилище Daiwa BW Carp 13ft 3,9m 3,75lbs B 11579-395B | 2 194 грн. |
Вудлище коропове Daiwa 17 BW Carp 13ft 3.9 м 3.75 lbs B (11579-395B) | 2 194 грн. |
Удилище карповое двух коленка Daiwa Black Widow Carp 13ft 3,9m 3,75lbs B,1 | 3 024 грн. |
Вудилище коропове Daiwa BW Carp 13ft 3.9м 3.75lbs B/(732573/11579-395B) | 2 005 грн. |
Вудилище карпове Daiwa BW Carp 13ft 3.9м 3.75lbs B/(732573/11579-395B) | 2 205 грн. |
Коропове вудлище Daiwa Black Widow 3.9 м 3.75 lb 2-х секц. 50мм | 3 041 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →