Котушка Daiwa Exceler LT 4000-C (10415-401)
Відео 14Фото 4 |
Daiwa Exceler LT 4000-C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Exceler LT 4000-C
Усі ціни 6 →Катушка Daiwa 23 Exceler LT 4000-C 20060092 | 4 320 грн. |
Котушка Daiwa 20 Exceler LT 4000-C,20004658 | 4 218 грн. |
Котушка Daiwa 23 Exceler LT 4000-C,20060092 | 4 222 грн. |
Котушка Daiwa 20 Exceler LT 4000-CP,20004614 | 4 467 грн. |
Котушка Daiwa 23 Exceler LT 4000-C (2256960 / 20060092) | 4 320 грн. |
Котушка Daiwa 23 Exceler LT 4000-C | 4 320 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →