Вудилище Daiwa Prorex X Spin 11295-245
Daiwa Prorex X Spin 11295-245 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Prorex X Spin 11295-245
Спининговое удилище Daiwa Prorex X 2.40m 40-90gr 11295-245 | 3 095 грн. |
Вудлище спінінгове Daiwa Prorex X 2.4 м 40-90 г (11295-245) | 3 095 грн. |
Спінінг Daiwa Prorex X 2.40м 40-90г / (2164841 / 11295-245) | 3 095 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →