Вудилище Daiwa Silver Creek UL Spin 11430-201
Daiwa Silver Creek UL Spin 11430-201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Silver Creek UL Spin 11430-201
Спининговое удилище Daiwa Silver Creek 2020 UL Spin 2.05m 3-14gr 11430-201 | 1 646 грн. |
Вудлище спінінгове Daiwa Silver Creek 2020 UL Spin 2.05 м 3-14 г (11430-20 | 1 646 грн. |
Спінінг Daiwa Silver Creek 2020 UL Spin 2.05m 3-14gr,11430-201 | 1 992 грн. |
Спінінг Daiwa Silver Creek 2020 UL Spin 2.05м 3-14г / (2164642 / 11430-201 | 1 646 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →