Рюкзак DAKINE Campus S 18L 18 л
Фото 23 |
DAKINE Campus S 18L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAKINE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAKINE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAKINE Campus S 18L 18 л
Усі ціни 6 →Рюкзак Dakine CAMPUS S 18L 610934311778 | 1 979 грн. |
Рюкзак Dakine Campus S 18L - Caramel | 2 425 грн. |
Рюкзак Dakine Campus S 18L - Carbon | 2 425 грн. |
Рюкзак Dakine Campus S 18L - Dark Rose | 2 425 грн. |
Рюкзак Dakine Campus S 18L - Greyscale | 2 425 грн. |
Рюкзак Dakine Campus S 18L - Dusty Mint | 2 425 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →