Рюкзак DAKINE Mission 25L 25 л
Відео 1Фото 24 |
DAKINE Mission 25L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAKINE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAKINE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAKINE Mission 25L 25 л
Рюкзак Dakine MISSION 25L black 610934316070 | 4 799 грн. |
Спортивний рюкзак Dakine Mission 25L Bison (194626454665) 194626454665 | 4 199 грн. |
Спортивний рюкзак Dakine Mission 25L Utility Green (194626505077) 19462650 | 4 799 грн. |
Спортивний рюкзак Dakine Mission 25L Black (610934316070) 610934316070 | 4 799 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості рюкзака DAKINE Mission 25L:
- Кріплення для сноуборду
РекомендуємоПорівняти в таблиці →