Електрогенератор Dalgakiran DJ 7000 DG-E
Відео 4Фото 7 |
Dalgakiran DJ 7000 DG-E 6 кВт макс.7 кВт электростартер (ключ) 230 B 7 кВт макс.8 кВт електростартер 400 В |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dalgakiran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dalgakiran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dalgakiran DJ 7000 DG-E
Усі ціни 6 →Дизельний генератор DALGAKIRAN DJ7000DG-E | 47 950 грн. |
Дизельний генератор DALGAKIRAN DJ 7000 DG-E | 54 715 грн. |
Дизельний генератор DALGAKIRAN DJ 7000 DG-E | 53 215 грн. |
Дизельний генератор DALGAKIRAN DJ 7000 DG-E | 53 715 грн. |
Дизельний генератор DALGAKIRAN DJ7000DG-E | 27 400 грн. |
Генератор дизельний Dalgakiran DJ 7000 DG-E | 39 554 грн. |
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель DJ 7000 DG-E — відкрите виконання, без функції автозапуску
- Модель DJ 7000 DG-EC — в кожусі (шумоізоляція), наявність коліс, без функції автозапуску
- Модель DJ 7000 DG-ECS — в кожусі (шумоізоляція), наявність коліс і функції автозапуску
Модификації Dalgakiran DJ 7000 DG-E
Ціни на Dalgakiran DJ 7000 DG-E |
---|---|---|---|---|
Dalgakiran DJ 7000 DG-E | від 27 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Dalgakiran DJ 7000 DG-TE | від 52 738 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →