Акустична система Dali Oberon On-Wall
Відео 6Фото 19 |
Dali Oberon On-Wall |
|
Висока детальність звуку
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dali.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dali Oberon On-Wall
Усі ціни 75 →DALI Oberon ON-WALL С Black | 26 910 грн. |
DALI Oberon On-Wall Black Ash офіційна гарантія | 20 899 грн. |
Акустика DALI Oberon ON-WALL C Black Ash | 27 945 грн. |
Dali Oberon On Wall C czarny | 33 080 грн. |
Акустична колонка активна DALI Oberon ON-WALL С White | 26 910 грн. |
ще 20 пропозицій
Був на презентації – колонки просто супер. Сподобалися дуже. Звучать дуже круто. І це при тому, що вони стояли на столі. Впевнений, коли повісити на стіну – взагалі улет буде)) рекомендую, не пошкодуєте! Дуже круто звучать, стильний дизайн Не знайшов рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →