Акустична система Dali Opticon 1
Відео 8Фото 10 |
Dali Opticon 1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dali.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dali Opticon 1
Усі ціни 41 →Dali Opticon 1 MK2 Black Ash | 37 050 грн. |
DALI Opticon 1 MK2 Satin Black офіційна гарантія | 31 399 грн. |
Акустика DALI Opticon 1 MK2 Satin Black | 37 050 грн. |
Dali Opticon 1 czarny | 12 280 грн. |
Полична акустика DALI OptiCon 1 MK2 Tobacco Oak | 31 512 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи Dali Opticon 1:
- Можливість кріплення на стіну
- Максимальний рівень звукового тиску — 105 дБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →