Акустична система Dali Opticon LCR
Відео 1Фото 3 |
Dali Opticon LCR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dali.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dali Opticon LCR
Усі ціни 36 →DALI Opticon LCR MK2 Black Ash | 37 830 грн. |
Dali Opticon LCR MK2 biały | 37 360 грн. |
Акустика настінна DALI OptiCon LCR White Satin | 26 910 грн. |
Dali Opticon LCR MK2 biały | 39 228 грн. |
DALI Opticon LCR MK2 Satin Black | 37 341 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи Dali Opticon LCR:
- Поворотна система секції ВЧ/СЧ динаміків
- Максимальний рівень звукового тиску — 109 дБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →