Акустична система Dali Phantom S-280
Dali Phantom S-280 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dali.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dali Phantom S-280
Усі ціни 6 →DALI Phantom S-280 | 120 900 грн. |
Вбудована акустика DALI Phantom S-280 | 120 900 грн. |
DALI Phantom S-280 | 114 855 грн. |
Dali Phantom S-280 czarny | 256 000 грн. |
Dali Phantom S-280 czarny | 268 800 грн. |
Вбудована акустика DALI Phantom S-280 | 120 900 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →