Сабвуфер Dali SUB M-10 D
Фото 5 |
Dali SUB M-10 D
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:300 Вт
Частотний діапазон:25 – 240 Гц
Всі характеристики
Характеристики SUB M-10 D
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dali.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dali SUB M-10 D
Усі ціни 10 →DALI SUB M-10 D Black High Gloss | 87 165 грн. |
DALI SUB M-10 D Black High Gloss офіційна гарантія | 85 749 грн. |
Сабвуфер DALI SUB M-10 D White High Gloss | 87 165 грн. |
Dali SUB M-10 D czarny | 89 120 грн. |
Dali SUB M-10 D czarny | 91 348 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості сабвуфера Dali SUB M-10 D:
- Автоматичний перехід в режим очікування
- Регулювання рівня
РекомендуємоПорівняти в таблиці →