Сабвуфер Dali Sub P-10 DSS
Фото 3 |
Dali Sub P-10 DSS
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:з пас. випромінювачем
Потужність:300 Вт
Частотний діапазон:24 – 250 Гц
Всі характеристики
Характеристики Sub P-10 DSS
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dali.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dali Sub P-10 DSS
Усі ціни 14 →DALI SUB P-10 DSS Black High Gloss | 115 050 грн. |
DALI SUB P-10 DSS Black High Gloss офіційна гарантія | 112 499 грн. |
Сабвуфер DALI SUB P-10 DSS White High Gloss | 115 050 грн. |
Dali Sub P-10 Dss czarny Hgl | 147 600 грн. |
Домашній кінотеатр Dali Sub P-10 Dss czarny Hgl | 147 600 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →