Наручний годинник Daniel Klein DK.1.12292-5
Фото 3 |
Daniel Klein DK.1.12292-5 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daniel Klein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daniel Klein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daniel Klein DK.1.12292-5
Годинник Daniel Klein Woman Collection DK.1.12292-5 | 1 428 грн. |
Часы Daniel Klein DK.1.12292-5 | 1 285 грн. |
Жіночі наручні годинники Daniel Klein DK.1.12292-5 | 1 286 грн. |
Годинник наручний Daniel Klein DK.1.12292-5 | 1 285 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →